הסוף של שלישי

///אוטובוס חזרה הביתה/// ספסל לפניי ישבה גפן-אף-מושלם שכבשה ומחצה וערבלה לרועי את הלב עם השיער השחור החלק שלה וסוג הצחוק הזה שעושה לכל הסובבים לצחוק ככה סתם. לא שמעתי על מה הם דיברו, כי באותו הזמן אנתוני קידיס כבש ומחץ וערבל לי את הלב, אבל יכולתי לראות מבעד החריץ הקטן שיצרו המושבים את הגומות של גפן מתעמקות ואת הידיים של רועי רועדות בכל דקה בה דיברו. וזה הכאיב לי, כי גם אני רציתי להשפיע ככה על יואב, או נ' או ס' או ס2' או רועי, ושרף לי עוד יותר כשגפן הוציאה את הכריך שלה מהתיק ולעסה אותו אל מול עינייו של רועי שבאותו הזמן נראו כמו קריסטלים בחנות יהלומים, ואפה המושלם נשאר ישר וקטן וגומותיה שלה חפרו בורות עמוקים יותר בלחייה. לידי ישב חמודון מתוקון מיא' שקרא איזה ספר עבה ומטונף באנגלית שגרם לי להעריך אותו מעט יותר, ושאל אם קר לי בכל פעם שפתח את פתחי המזגן הקטנים מיד לאחר שסגר אותם. לא דיברנו כלל, חוץ מברגע בו שאל אם נשארו לי מים. עניתי שכן אבל שאיני אחראית אם הם מקולקלים, והוא לגם מהבקבוק בצורה כזו מגרה כאילו לא שתה שבוע. קצת רציתי אותו עירום אחרי כל זה. "מים מקולקלים לא יקלקלו אותי", הוא צחק והחזיר לי את הבקבוק, ובלי שהספיק להתאהב בי, הוא כבר פצח בשיחה עם גפן-שיניים-ישרות. וישבתי שם, בספסל האחורי באוטובוס, כשלידי יושב יא'ניק חתיך ולפניי רועי המהפנט וגפן-רגליים-רזות, ונקלעתי אל תוך משולש האהבה היפה ביותר שראיתי, ובפעם הראשונה מזה כמה חודשים, הלב שלי נשאר שלם. כי אתם יודעים מה? לאבא של גפן יש שם של ציפור.

 

למישהי חשובה בחיים שלי

64 מחשבות על “הסוף של שלישי

 1. מותק כדאי שתכנסי לעניינים כי אדי ודר שונא אותנו!!!!!!! חתיכת אנטישמי מסריח!! שלא תעזי לאהוב אותו או לשמוע משהו שקשור אליו.
  אה רגע, בעצם כולם שונאים אותנו 🙂

  את כותבת כל כך כל כך טוב.

  אהבתי

   • טוב הרגשתי שאני צריכה להבהיר דבר מה; לא אכפת לי מה אמנים שונים בעולם חושבים על הארץ המסריחה הזו. מצידי שאדי וודר יקלל את אמא שלי ואני אמשיך להעריץ אותו כי לא משנה לי מי היוצר של המוזיקה- משנה לי המוזיקה עצמה. ואם אני נהנית להאזין לאדי וודר שקראת לו אנטישמי, אני אמשיך להאזין לו כי הוא ממלא לי חלקים ריקים בלב, לא משנה מה הוא אמר על מה ועל מי, ואם אני נהנית להאזין לפינק פלויד גם אחרי שרוג’ר ווטרס קרא להחרים מוזיקלית את ישראל, אני אמשיך להאזין להם כי פינק פלויד הם יצירת אמנות. אז דיי, שאנשים ילמדו לעשות את ההפרדה בין פוליטיקה מתחנגלת למוזיקה שהיא פאקינג קסם. פיס אאוט.

    אהבתי

   • מישהו היה חייב לומר את זה. עצבן אותי נורא אפילו כשהתגובה נכתבה בצחוק. (סימן פיסוק אני חושבת שאת נהדרת ואני מעריכה את התגובה מאוד אוקיי אל תחשבי לרגע שהתעצבנתי עלייך פשוט נשמע לי נורא אינפנטילי לא לעשות את ההפרדה הזו, אש?)

    אהבתי

   • תפסיקי להצתנע! את יודעת שאמרתי תודה על הקטע שכתבת, אז בשביל מה להעמיד פנים?
    המסקנה הסופית שלך נהדרת, אגב, גם אם לא כתובה במילים.

    אהבתי

   • למען האמת, ניסיתי להגיד לך בתגובה הזו שאת חשובה לי אפילו כשאנחנו לא מכירות יותר מדיי. כי כתבתי שהשיר מוקדש למישהי חשובה בחיים שלי, אז, כן. אבל אני צוחקת, הכל טוב. תודה רבה לך בכל מקרה, את יודעת שאני מעריכה כל תגובה שאת מגיבה לי ואני חושבת שאת מדהימה, בשיא הרצינות.

    אהבתי

   • מכאן זה נראה כמו סיוט מתמשך שבסוף התיכון הייתי כל כך שונאת שזה היה מכלה אותי. המזל שלי שלא היתה תחרות גדולה מדי על הבנים. למדתי בפנימיה דתית אז הנושאים האלו פחות היו רלוונטיים לתקופה, אבל כן. גם היום אני רואה את זה כמשהו שבטח היה בלתי נסבל עבורי. 

    אהבתי

 2. אז את בעצם אומרת שאת ״מפרגנת״ לגפן רק על סמך תכונה רעה שאפילו לא שייכת לה, אלא מקיפה אותה. אין לך לב את. תלמדי לפרגן גם לבחורות שיפות ממך, לא משנה כמה את יפה בעצמך. 

  אהבתי

   • את באמת נהדרת. ואני חושבת שהרבה מהקוראות שלך היו רוצות קצת מהכישרון והמיופי החיצוני והפנימי שלך.

    לא יודעת למה את מעריכה את זה יותר כשזה בא ממני, אבל זה מחמיא
    לי לקבל תגוב אישית כזו ממוכשרת כמוך! ♥

    אהבתי

   • זה לא יום טוב שלי, שתדעי. פספסתי את ההסעה לבית הספר וגם את הגשם ואז נהרס לי המטען של הלפטופ ולא יכולתי לשמוע מוזיקה כמו שצריך ורציתי לשבור הרבה מאוד דברים, אבל תגובות כאלו, כמו שאת הגבת עכשיו, ואולי ספציפית שלך, ממתנות אותי לאללה ומחזירות את הראש שלי למקום שלו ואפילו מעגלות לי את השפתיים לחיוך. אז תודה, באמת. תגובות כאלו מטעינות אותי בכוח נפשי.

    ואני מעריכה את זה שזה ממך כי את מלאך קטן ואת נהדרת ואת מגיבה תגובות כאלו חמות ויפות לאנשים ותמיד קצת רציתי שתגיבי לי גם, וזה קרה. הנה. את מדהימה כל כך שלפעמים אני חושבת שזה לא אמתי. אוהבת המון.

    אהבתי

 3. אני מבינה אותך. אין לך מושג כמה ימים כאלה אני עברתי בחיים.
  ועוד בתקופת הבית ספר שלי.  שהרגשתי ממש שהעוחם מתאכזר אליי
  לא יום אחד, לא יומיים ולא שלוש… ואולי ה’ימים הרעים’ האלה
  הם שגרמו לי פשוט לוותר ולא לבוא בכלל לביה"ס וככה לא היה לי ’יום טוב’ או ’יום רע’ ובעצם לא היה לי יום כלשהו בכלל כי הייתי בבית לבד קוראת ספר ומנה למצוא מה לעשות עד שיגיע הזמן לישון.

  אחד הדברים שבאמת מסוגלים להקל על המצב זה לשמוע את המוזיקה שאת אוהבת אז תמיד תדאגי שיהיו לך כמה אפשרויות דרכן תוכלי לשמוע מוזיקה. גם לי זה עשה טוב.

  ופשוט באמת שהעלית לי שמעות… אני לא יושעת מה להגיד… תודה לך על זה. ואת באמת בחורה נפלאה ואני צופה לך עתיד מזהיר שתדעי… ואל תיתני לאנשים לשבור אותך. ולשום מילה רעה. יש בך הרבה יותר ממה שאת חושבת.

  אוהבת המון ובאמת התכוונתי לכל מילה, יום אחד את תראי כמה את נפלאה בעצמך ♥

  אהבתי

  • אני לא יודעת. אני לא כזאת, אני כן אוהבת להגיע לבית ספר אם אני מצוידת כמו שצריך במוזיקה שתספיק לתשע שעות ואיזה ספר של הרוקי. זה כבר עבר, מה שאנחנו מדברות עליו, אבל בגלל שאני לא יכולה לשלוט בעצמי ובכעסים שלי בכלל, ילדה מהשכבה עצבנה אותי נורא והרגשתי שאני עומדת להיחנק מרוב שעצרתי את עצמי. זה היה סוג של סיוט, אבל למזלי ברקע התנגן שיר שאני אוהבת, אז זה הקל על המצב. אני יודעת שסטיתי מהנושא, אבל הרגשתי צורך להעלות את זה. 
   מרגש לשמוע. קשה להאמין למילים כאלו כי אני יודעת כמה שזה לא מגיע לי. אני מאוד מנסה למתן את עצמי כאן בבלוג, אבל אנשים שמכירים אותי מחוץ למקום הזה יודעים שאני יכולה להיות חתיכת חלאה מטונפת. אז אני לא מאמינה לזה, אבל המון תןדה לך. באמת. אוהבת יותר מהמון, שתדעי לך. 

   אהבתי

 4. קראתי אותך קצת אחורה, וחוץ מזה שאני חושב שאת נפלאה אני רוצה לשאול אותך שאלה: מי זאת מנדי? נתקלתי בשם שלה כמה פעמים ולא הצלחתי להבין מי היא. יום נעים .

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s