איו

שעתיים חופשיות ואז שעתיים מוזיקה ואז להגיע הביתה בארבע וחצי ולישון עד חמש וחצי בבוקר. קול. אני שומעת בעיקר פו פייטרס וארקטיק מאנקיז כי זה מה שבאלי ולכו תזדיינו. למורה החדשה לאזרחות יש שיער אדום אז היא בטח קולית והמורה לתנך ממש אנרגטית ומתלהבת מלדבר על הבן האנס של נוח או מה שזה לא יהיה ואני בעיקר מפחדת כי תנ"ך זה ליב׳ניקים ואני מרגישה ממש ז׳ניקית בין כל הבנים הגבוהים בשכבה. באף כיתה אין מזגן וזה מעט מעיק בעיקר כי הייתי בטוחה שאחרי חופש כל כך ארוך היו טורחים להשקיע בנו ולתקן את המזגן בחום המזדיין הזה. דבר אחד שאני גאה בו הוא הגבות המהממות שלי ובזה אני מודה שניצחתי את כל הבנות. אני מתה על התחת שלי בג׳ינס הזה ואם הוא היה לבוש באיזה דפוקותי אף זין לא היה נח, אבל לפי התקנון המושתן שלנו אסור לחשוף את הרגליים כי זה מחרמן את המורה הזכר היחיד שמלמד פה. זה נראה כאילו כל הקשרים שהיו לי בשנה שעברה נחתכו או לפחות ממש נפצעו אבל זה לא באמת משנה כל עוד אני מקבלת סוכריות על מקל על זה שאני בכלל מגיעה לפה. 

 

אני לומדת 22 שעות בשבוע. שלום לך י"ב אהובתי.

37 מחשבות על “איו

 1. תתפלאי אבל תנ"ך זה גם לשביעיסטים, שמחה שהסיוט הזה מאחורי.
  מכירה את התחושה הזו ליד בנים גבוהים, במיוחד שזו חבורה של כמה בחורים 1.80, זה מרגיש כאילו קיר מהלך מקיף אותך.
  הקוד הזה באמת מטומטם, אבל מצד שני למי יש כוח לפרחות מפגרות במכנסיים מטומטמים? ויש בזה את הצד החיובי שלא חייב לגלח רגליים, שזה נחמד.

  אהבתי

  • דווקא אצלנו מלמדים תנ"ך בכיתה ט’ ובי"ב שזו שיטה מאוד מטופשת אבל נו וול. אני דווקא ממש אוהבת את המקצוע והמורה שווה רצח אז זה קול.
   כן!!!!!! מה זה הדבר הזה!!!! בעיקר כשאני ממש נמוכה וזה מרגיש לא נעים ואני ממש לא אוהבת את זה כאילו ביי לא רוצה זה לא עושה לי נעים וכל החברים שלי ממממש ממש גבוהים. אשכרה קיר מהלך. 

   האמת היא שלא אכפת לי מפרחות מפגרות במכנסיים מטומטמים כי אני אחת מהן. אני מתה על דפוקותי ואני חושבת שזה צריך להיות עניין רק של הפרחות המפגרות. זו בחירה שלהן (ושלי ושל כל אחת שהולכת עם זה באותה המידה) ואני לא חושבת שדבר כזה אמור להפריע למישהו. זה צד באמת נחמד, אבל חם לי. אז, כאילו, חם לי.

   אהבתי

 2. אני שונאת מכנסי דפוק אותי ובכלל מכנסיים קצרים ותודה לאל שהחוק הזה קיים.
  פו פייטרס וארקטיק מאנקיז זה נהדר אז אין צורך שנלך להזדיין (כאילו כן אבל לא כי סיבות).
  ותודה לאל למדתי תנך כשישיסטית ושביעית וסיימתי את זה שנה שעברה על 98 

  בהצלחה

  אהבתי

  • אני דווקא ממש אוהבת כי זה כזה, לא שורף לך את הנשמה ב32 מעלות. טוב נכון הגזמתי ):

   כמו שכתבתי למעלה, אצלנו מלמדים תנ"ך רק בי"ב וזה מפגר אבל כאילו הם צריכים למלא לנו את המערכת איכשהו. 98 זה מכובד ומהמם אני בטח אסיים עם 9 

   תודה!!!

   אהבתי

 3. חחחחח לא רק שאנחנו לא יכולים ללבוש מכנסיים קצרים, גם ישלי חולצת בית ספר.כאילו אתה לא מרגיש מספיק בכלא בלי המדים המדכאים שלנו ..
  ותמיד אפשר לחדש קשרים… גם תמיד אפשר לשבת עם עצמך ולשמוע ארטיק מאנקיז לנצח (ובואי נודה האופציה השניה יותר מעניינת ולא תריב איתך כל שני וחמישי..)
  בהצלחה  השנה ! (:

  אהבתי

  • גם לנו יש חולצות בצפר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אמאשלהם זונה אוף. היום הייתה לנו הרצאה ממש משעממת ועוד תיכון אחד בא לראות אותה באולם בבית הספר שלנו וכולם היו בלי חולצות בצפר ומכנסיים קצרים ודיי רציתי למות.

   האופציה השניה לגמרי הרבה יותר מפתה אבל הכל דווקא כן חוזר להיות כמו שהיה בשנה שעברה אז זה בסדר. גם לך!!!

   אהבתי

  • תודה רבה, גם לך אם את עוד בתוך המערכת!!! כן הבנתי מהרבה חברים מבתי ספר אחרים שרק אצלנו מלמדים תנך בי"ב אבל אני מניחה שזה הרבה פחות מלחיץ וגם ככה אני לומדת בדיוק שני מקצועות אז זה קול. 

   אהבתי

 4. בטוחה שהגבות שלך הכי מהממות ושהתחת שלך עושה את הבלו בולז הכי כואבות, כי את מהממת ומדהימה ולא אמרתי לך את זה הרבה זמן אז חיבוק 

  אהבתי

  •  את נשמה אמתית אומייגאדדדדד ואני לגמרי מתפתה (מתפטה????) לא לפרסם פה את הגבות שלי או את התחת כי זה לא נאה או משהו אבל כאילו תודה מהממת וחיבוק חזרה ♥

   אהבתי

 5.  החיים שלך סוכר אני 32 שעות   גם אנחנו עושים השנה תנך ולא למדנו בי’ ויא’ 
  וכנל גם לגבי אזרחות (מועד חורף!) 

  בכל מקרה מלא בהצלחה (: ותמשכי לשמוע את ארקטיק מאנקיז ופו פייטרס! 

  אהבתי

  • אוי ואבוי אז לפחות תהיי הכי קולית ותעשי מלא טירור!!!!! גם אצלנו עושים מועד חורף באזרחות יימח שמם אני חותמת לך שכולם יכשלו בבגרות הזו. 
   מלא בהצלחה גם לך!!!! לעולם לא אפסיק 🙂

   אהבתי

 6. מלמדים אצלכם תנך רק בי"ב? זה ממש מוזר. אני מרגישה נמוכה ליד ילדים מהשכבה שלי כי הם פשוט גירפות. מבינה אותך:( 
  גם אצלנו יש את הקטע עם השורטים, זה כל כך מעצבן. (אבל היי, יש חצאית שהיא סוג של באורך של שורט, קצת יותר ארוכה. וזה מספיק טוב.) 
  כל כך כיף לך. בהצלחה השנה

  אהבתי

  • רק בי״ב ובט״ שזה ממש מוזר כי אף אחד לא זוכר שום דבר אז בשביל מה זה מיותר וחסר טעם אבל זה מקצוע יפה אז נו וול
   זה כלכך מעצבן!!!!!! מותר לבוא עם חצאיות רק אם הן מגיעות אל מתכת לברך כאילו רבאקקקקקקקקק אנחנו לא ביתספר של דוסים תרגעו חמודים קצת בשר הכל טוב. הדבר הכי מעצבן בכל הסיפור הזה שלבנים לא מעירים אם הם מגיעים אם מכנסי ספורט ממש קצרים כאילו לאף אחד לא אכפת אם הבייצים שלהם יפלו מהמכנס או משהו אוף כוסאומו 

   בהצלחה גם לך!!!!!!  *סמיילי פרח כי מהפלאפון*

   אהבתי

   • מה? אם כבר מלמדים בעוד כיתה אז למה במרחק כזה? זה אידיוטי. אבל כן, אני אוהבת תנך. (בזכות המורה הנפלא שלי והצורה שבא הוא מלמד) 
    חחחחח איזה, שמה פס על כולם. אני באה עם חצאית ומרימה אותה לבטן (כי היא ממש חמודה ככה) ומתחת שורט כי בכל זאת, זה בית הספר שלי.-. 
    צודקת. תלוי למי כמובן, יש בשר שאת באמת לא רוצה לראות. (לול שמתי לב שאת טבעונית.) וואי כל כך! יש אצלי בנים בבית ספר שבאים עם מכנס קצר וכשהם יושבים (בכוונה עם רגליים פתוחות) רואים להם הכול ואיכס. כאילו, אצלנו זה לפחות צמוד ולא משוחרר כל כךXD 

    תודה! D: 

    אהבתי

   • המורה שלי היא אמא של שני כהן זה ממש מצחיק אוקיי והיא ממש חמודה ומהממת אני אוהבת אותה ממש.
    חחחחחחחחחח אם מישהו מהבנות בשכבה או בכלל מבית הספר תעשה דבר כזה יעיפו אותה הביתה כאילו אין מצב שיתנו למישהי להיכנס עם משהו שלא עובר את הברך. 

    אמנם יש בשר שאני לא רוצה לראות, אבל תחת זה תמיד טוב. ולא טבעונית, רק צמחונית ששואפת לטבעונית. גם לא לסבית, רק בחורה שאוהבת תחת. למען האמת ממש לא אכפת לי מבנים שבאים עם קצר ורואים להם הכל כאילו שילכו ככה כל הזמן זה נהדר ומספק אותי בבית הספר רק שיהיה שיוויון רבאק

    אהבתי

   • זה אומר שאת עורכת כל הזמן את הפוסט ואז או מי שמנוי אליך מקבל 80 הודעות על עידכונים ממך או שאת מופיעה כל הזמן ב"עודכנו לאחרונה" (וכן בתכלס זה קצת מעצבן)

    אהבתי

   • אוקיי לא ידעתי שזה קורה????? וזכותי (כן, זו זכותי) לערוך את הפוסט מתי שאני רוצה כי אם יש לי מה לכתוב אני אוסיף אותו לפוסט. חוץ מזה שיש לי איזה שני מנויים על מה את מדברת כאילו אני לא מציפה אף אחד בהתראות????? ובחיים לא ראיתי את עצמי מופיעה בעודכנו לאחרונה אחרי שעדכנתי פוסט. 

    אהבתי

 7. חחחחחחחחחח מה 22 מה 
  איך זה בכלל אפשרי? יש לי רק מגמה אחת וסיימתי עם מתמטיקה שנה שעברה ואני בכל זאת לומדת 41!! (ועוד כיתה רגילה, לא מופת אומשו)!!
  אני כל כך שונאת את הבית ספר שלי 

  אהבתי

  • אולי כי אני לא לומדת ביום שישי? כאילו, מכיתה ז׳ ועד יב׳ אין כצלנו לימודים בשישי אז זה גם פחות שעות ואני גם סיימתי עם מתמטיקה והמגמה היחידה שלי היא מוזיקה. אבל לא יודעת, אני מניחה שבכל בית ספר זה שונה??? אוקיי מה זה כיתת מופת 

   אהבתי

 8. גם אצלנו אסור לבנות לבוא עם שורטים (ברמה שמורות עומדות ליד השער במשך שעתיים בכל בוקר וכל אחת שנכנסת עם שורט תופסות אותה בתיק ומושכות אותה מחוץ לשער חזרה)
  אבל מההה איך 22 שעות?! ככ מקנא בך וואו!! אני סיימתי אנגלית שנה שעברה ויש לי פטור מספורט ואני עדיין לומד 32  בצפר דפוק

  אהבתי

  • כן, גם אצלנו מורות עומדות ליד השער שזה הדבר הכי מפחיד בעולם כאילו יופי כל הכבוד למערכת החינוך בואו תפחידו תלמידים כי הם חשפו את הברך שלהם. אז אני סיימתי מתמטיקה ולומדת רק מגמה אחת ולא לומדת בשישי אזכאילו יכול להיות שבגלל זה. בהצלחה!!!! 

   אהבתי

 9. נראה לי שלהיות מתלהבת זה חלק מהדרישה המקצועית בלהיות מורה לתנ"ך. בחיים לא הייתה לי מורה לתנ"ך שלא קיפצה ממקום למקום בשיעור תוך כדי הסברים או עשתה תנועות ידיים מוגזמות אפילו בשעות האחרונות כשלאף אחד אין כוח.
  וואו, חוקי הלבוש הדפוקים של בית ספר. מתי הם כבר יבינו שלהכריח את כל התלמידות ללכת עם מכנסיים ארוכים בקיץ הישראלי זה התעללות?
  שיהיה לך בהצלחה השנה!

  אהבתי

  • כן!!! היא נורא תיאטרלית אז זה ממש עוזר לזכור ולהבין כל דבר. 

   כן כוסעומו אבל לכי תסבירי את זה למנהלת שכל מה שאכפת לה ממנו זה הלקסוס שלה ושמה זין מוחלט על התלמידים ועל המועצה. 

   תודה תודה תודה! הלוואי שנשרוד

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s