משבר אמצע הלילה

מתפוצץ לי הראש. נפל לי מצב הרוח ואני לא מצליחה להרים אותו. אתמול הייתה לי הופעה נהדרת ויואב אמר לי שכשעליתי לבמה הוא שמע את אחד ההורים לוחש לשכנו לשולחן "או, היא בטוח תותחית", ובאמת הייתי. וגם יואב אמר שהייתי "מדהימה ואני ממש מעריץ אותך, ביצעת את אחד השירים האהובים עליי כל כך יפה". הוא סדק לי קצת את הלב כי היו לי שתי טעויות אם ספרתי נכון, אבל בסדר. הוא יודע מה להגיד ואיך להגיד ומתי להגיד. זה משבר של אמצע הלילה. כמה קיטצ'י זה מאחד ועד עשר להגיד ליואבי שאני אוהבת אותו ביום האהבה? לא? אוקיי. היום הלכתי לבקר את סבתא והבאתי לה ורדים כי "ורדים לסבתא רוזה" זה מצחיק. לא יכולתי לחשוב על משהו אחר חוץ מהשפתיים הורודות של יואב מונחות בעדינות על שפתיי החיוורות. אני רוצה להכניס את האצבע שלי אל תוך הגומה הימנית והיחידה שלו ואני רוצה את האצבע הארוכה שלו עמוק בתוך ה

 
 

 

מחר ניר יבוא ויביא לי את כל השוקולד שיש לו בבית כי עכשיו הוא החליט שהוא טבעוני. אבל מה אכפת לי, אני רק מרוויחה מכל הסיפור הזה. אנחנו גם נשחק פוקימון כי הוא יראה על הפנים שלי שעצוב לי ואז הוא ינסה להצחיק אותי עם משפט מפגר ממוסיקאים עילאיים ומתנשאים ואז אני אצחק כי זה יהיה מצחיק כי חוש ההומור שלי הוא חוש הומור יש ילד זכר בכיתה ו' ואז נלכוד את קרוגנק כי הוא הפוקימון האהוב עליי ואז, ואז אני אהיה ממש בסדר.

 

 

9.2

יש

לי

כרטיסים

לפיקסיז

כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן פאקינג כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש ווהוהוהוהוהוהוהוהוהוהוהוהוהוההוהוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו יואואועועועהיהיהיבגדיגכוגידןגחגפןדחכגםהלחיהיהיהיהיהיעועוורווהויששששששששששששששש יואוווווווו ישששששששששש פאקינג כןןןןןןןןן ניצחתי את העולם יששששששששששששששששששששששששששששש קולקולקולקולקולקולקולקולקול

 

51 מחשבות על “משבר אמצע הלילה

 1. את תותחית ומזל טוב על הצמחונות! 
  אני הייתי שנתיים ושברתי אותם ביום של הבגרות במתמטיקה כי החלטתי שנמאס לי  

  אני קצת מתביישת בעצמי שעכשיו אני קרניבורית על.

  אהבתי

  • תודה!
   אף פעם לא הייתי קרניבורית אז זאת לא הייתה בעיה בשבילי. אני גם ממש שונאת את המילה הזאת ואנשים שחושבים שלאכול מלא בשר ולשחוט חיות זה קול. "קרניבורים עם חיוך על השפתיים" עושים לי ממש בחילה ואני ממש מתביישת בשבילם. אבל את מותק נשמה ואותך אני אוהבת ואותם לא אז זה בסדר. 

   אהבתי

 2. נו, ואיך את עכשיו?
  אוי, פנטזיות. זה הכי כיף.
  אני תוקעת אצבעות לאנשים בגומות בלי לשאול אותם. בנים, בנות. למי אכפת? אלה גומות! (אוקיי, זה נשמע כל כך לא טוב, אבל כאמור – למי אכפת?)
  חחח ואולי זה קצת נדוש להתוודות על האהבה ביום האהבה, אז תעשי את זה יום לפני(; 

  אהבתי

  • עכשיו אני ממש ממש ממש בסדר!
   פנטזיות זה מדהים. לפעמים ממש בשקט אני מדמיינת את יואב מנשק אותי (הכי פטתי שלי עד עכשיו) ודוגרי, אני ממש נהנית 

   לא יודעת, אני לא אוהבת לגעת באנשים בלי "לשאול", זאת אומרת, בלי להתקרב אליהם או להכיר אותם מספיק טוב. בדיוק כמו שאני שונאת כשאנשים שאני לא מכירה נוגעים בי, אז אני בחיים לא אגע במישהו שאני לא מכירה מספיק טוב כי זה מעט מטריד לדעתי. 

   זה באמת נדוש, אבל זה הכי חמוד בעולם! אולי הוא יגיד משהו גם 

   אהבתי

   • אני שמחה לשמוע! (:
    חח ברור שתהני. שום פתטי, ככה מתנהגים כשמאוהבים(; אגב, נו, יש התקדמויות או משהו?

    בלי להתקרב מאיזו בחינה? חברותית או פיזית? חח אמ אוקיי… אבל התכוונתי שאני עושה את זה לילדים בשכבה שלי, שמכירים אותי מספיק זמן. מישהו עם גומות שלא מכיר אותי ואני לא מכירה אותו אני לא אבוא ואעשה לו את זה חחח.

    אני כל כך מחכה לוולנטיינס (יופי, עכשיו אני פתטית…) כדי לראות אם מישהו ידבר איתי. אני חיה באשליות שמישהו שלא מכיר אותי בשיט אבל אני תמיד רואה אותו יביא לי פרח יום לפני (כי יש לנו הפסקה מתוקה בבית ספר, ומוכרים שם פרחים;) אבל מה זה אין מצב… : 
    אני מקווה שהוא יגיד משהו. (:

    אהבתי

   • יש מלא התקדמויות! אני פשוט מרגישה קצת טמבלית כשכל הפוסטים שלי עליו אז קצת קצת ממש טיפה הפסקה ואחזור לכתוב עליו אחר כך 
    הוא מסתכל עליי באותו המבט שאני מסתכלת עליו.. מבט מאוהב כזה, וזה ממש עושה לי טוב בנשמה ואני לא מצליחה לתאר את זה במילים 🙂

    גם וגם, אבל בעיקר חברותית, כאילו, אני בחיים לא אגע במישהו שאני לא מכירה מספיק טוב. אה בסדר! מנהג מצחיק  (אם נכיר מספיק זמן אולי אתן לך לתקוע לי אצבעות בארבע גומות שלי).

    למה פטתית! זה מקסים וחמוד! הווווווו זה נשמע ממש מקסים, אני ממש מקווה שיביא לך פרח!

    אהבתי

   • חחח לא זה בסדר גמור. את יכולה לשלוח מייל כשתוכלי ושם לחפור לי עליו כמה שאת רוצה. אתם חמודים!
    איזה כיף לכם(:

    ארבע גומות? וואט דה פאק? את מכירה אותי מספיק זמן, זהו! 
    היי, למה בתמונה אין גומות? 😦 ואת חמודה חח

    כי זה פתטי. כי הוא גדול ממני (הוא לא בשכבה שלי מן הסתם חח) והוא לא מכיר אותי בכלל:( ואין מצב שאני אגש אליו! הוא לא יביא לי בחיים חחח. או לפחות עד שאיכשהו יצא לנו לדבר… (עד אז, דזמונד חיה בסרט…) למרות שסתם מעניין אותי אם גם מישהו אחר יאמר משהו(;
    הלוואי שהוא היה מכיר אותי בכלל… 

    אהבתי

   • ארבע גומות, כן כן. אבל הן מופיעות רק כשאני מחייכת. לא משנה כמה מחייכת, העיקר שאני אחייך מעט ופוך, כמו קסם הן יופיעו. בגלל זה הן לא מופיעות בתמונה כי לא חייכתי.  ותודה יואו תודה!

    נו, אז למה את מחכה? אל תחכי שהוא יעשה את הצעד. אני שונאת כשבנות עושות את זה. יש בנים שלא מסוגלים ואז זה התור שלך! גשי אליו, תגידי שהוא עניין אותך ותראי שכמו פלא משהו יקרה ביניכם 🙂

    אהבתי

   • היי, מה זו החוצפה הזו? אז תחייכי! בשבילי. אני אוהבת גומות(:
    חחח אין בעד מה(:

    חחח לא. זה לא יקרה. תראי, הוא לא מכיר אותי בכלל, והוא גדול ממני בערך בשלוש שנים. אני בכלל לא יודעת מה השם שלו. הוא רק חמוד לדעתי. אולי בעתיד יצא משהו. בינתיים אני תולה תקוות חח. 
    קל לך לדבר, הא? מתי את כבר תדברי עם יואבי שלנו? (סליחה, *שלך* 😉

    אהבתי

   • בתמונה הבאה, מבטיחה!

    הייתי מציאה לך לא לפתח תקוות, אבל מילים כאלו לא יכולות לצאת מהפה שלי . זה בסדר, לכי תדעי, אולי בסוף יצא משהו!

    בקרוב בקרוב בקרוב (ככה לפחות אני אומרת לעצמי. זאת אומרת, אנחנו מתקרבים ממש, באמת, אבל תמיד מרגיש לי שאנחנו לא קרובים מספיק אז אני אומרת לעצמי שעוד קצת ואז אני אדבר איתו, וזה אף פעם לא מגיע, אז כן…)

    אהבתי

   • אני מאושרת! 

    חחח עד כמה שזה אירוני, אני יודעת. אני לא באמת חושבת שיהיה בינינו משהו, אבל היום הוא הסתכל עליי והייתי עם חברה שלי ואני כזה:"הו, הו, הוא הסתכל עליי." ואז הוא שוב הסתובב והסתכל עליי והמשיך ללכת ואני וחברה שלי מתפקעות מצחוק חחח. (זה די עשה לי את היום, עד כמה שזה טיפשי ואידיוטי:) 

    את דוחה (כאילו, את האירוע. את עצמך מקסימה חח!) וזה סתם לא טוב. תראי, את לא יכולה לצפות (אף אחד לא יכול לצפות;) שהוא יעשה את הצעד הראשון. תקחי קצת את התפקיד שלו ותגידי לו או תביעי לו את זה בצורת הפנטזיה שלך, אם את מבינה למה אני מתכוונת. 

    אהבתי

   • אני לא דוחה את האירוע כי אני מצפה ממנו לעשות את הצעד הראשון, לגמרי ההפך, אני בכלל לא מצפה ממנו לזה, אני יודעת שזה הזמן שלי לדבר איתו ולצאת קולית אש, פשוט… לא יודעת. יהיה בסדר נו 

    אהבתי

   • למה לא!!!!! תגידי לו!!!! חחחחחח אני חושבת שאני מתלהבת מזה יותר ממך, אבל אני קוראת כאן קבוע והפוסטים עליו יוצרים פה איזה סיפור אהבה מקסים מתוק מדהים ואני מתה כבר שתהיו ביחד זה יהיה הכי מושלם בעולםםםםםםםםםםםםם 

    אהבתי

   • יואו את ממש מצחיקה אותי! תנשמי! הכל בסדר! 
    דיי את ממש ממש מקסימה אני ממש מתרגשת מזה חח, הלוואי ואני הייתי רואה את זה כמו שאת רואה את ה"סיפור" שלנו 🙂

    אהבתי

 3. וואו! תהני! הלוואי עליי
  גם הקטע עם ניר הלוואי עליי
  אני מתגעגעת אליו.
  ואלייך
  <a href=mailto:tamarlihi@gmail.comtamarlihi@gmail.com<br />זה המייל שלי
  אפשר לדבר בצ’אט שם!

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s