מועקה שיושבת בגרון

אני מותשת רק מלחשוב עלייך ואני רוצה לבכות בכל פעם שמישהו צועק את השם שלך לידי. הלוואי והייתי יכולה להגיד לך הכל, שכשאתה נכנס לכיתה בבוקר הלב שלי מחסיר פעימה, ושאני מאוד אוהבת את הצורה שאתה מתלבש בה, ושאתה אולי אחד הילדים היותר יפים שראיתי בכל החיים שלי, ושהעיניים שלך מהפנטות ואני רוצה לטבוע בהן לנצח, ושאני רוצה לשכב איתך, ולשכב לידך במיטה שלך ולשמוע איתך רדיוהד או כל דבר טוב אחר, ושאני רוצה שתאהב אותי חזרה כמו שאני אוהבת אותך ושתטבע לי בעיניים ושתרצה לישון לצידי ולנשום את האוויר שאני נושמת. אני אוהבת כל דבר שקשור אלייך, אם זה הבושם שלך או הצחוק שלך או המבט החודר שמכאיב לי או אם אלו נקודות החן המדהימות שלך, או הצחוק המדבק שלך, או השיניים והשפתיים הורודות שמתעקלות בצדדים, והגומות, וואו, הגומות, והעיניים החומות שלך. יש לך את העיניים החומות הכי יפות שיצא לי לפגוש איי פעם. וההליכה הקולית שלך, והדרך שבה אתה רוקד והדרך בה אתה פורט על הגיטרה שלך, והדרך בה אתה פורט על הלב שלי. יואב, עוד כמה פעמים אוכל להגיד זאת בלי להשמיע קול? אני אוהבת אותך וזה מכאיב לי בנשמה ברמות שאתה לא יכול להבין. הלוואי והייתי יכולה לבקש ממך להזדיין לי מהחיים, אבל אני לא יכולה לדמיין חיים בלעדייך.

 

 

 

(חח לפעמים ממש באלי לשרוף לך את הבית כשאת ישנה או לשבור לך את המפרקת או לזרוק אותך מהגג או לעקור לך שן שן אחת אחרי השניה).

 

 

23.1

אני לא מבינה ממה התלהבתם כל כך, זה לא שלכם אין פנטזיות אלימות. אז כן, אלה הפנטזיות הקטנות והחמודות שלי. כמובן שלא אממש אותן בחיים, אלא אם כן ישכרו את שרותי כרוצחת סדרתית. הכל בסדר, וואו, הכל בסדר.

 

אפילו שחתכתי את עצמי אתמול. חתך אחד קטן לכל יום בשבוע.

63 מחשבות על “מועקה שיושבת בגרון

 1. לפעמים התאהבות זה לא כיף בכלל בכלל, אולי תדברי איתו כבר כדי שלפחות לא יהיה את הספק הזה? או שלי לפחות לא יהיה את הספק המטריד בנשמה הזה!  

  ואם הוא אדיוט ולא יאהב אותך, אני אוהב אותך תמיד ואני אפילו מסכימה להשאיל לך את הבחור שלי לקצת (כי את מקסימה) ושווה לך, הוא גם חתיך וגם מתופף על

  אהבתי

  • אני מתה מתה מתה לדבר איתו, פשוט עוד לא גידלתי את הבייצים. 

   מה פתאום! מה זה פה, קיבוץ? הבחור שלך לנצח ואני לא אקח לך אותו בחיים, אפילו אם הוא חתיך ומתופף (השילוב הכי נהדר ביקום כולו). גם לי יש חברים שהם חתיכים ומתופפים, אז אולי אני אפילו אסתדר בעתיד. תודה בכל אופן, אני ממש אוהבת אותך 

   אהבתי

   • כבר בתגובות בפוסט הקודם אמרתי לך שהתגובה שלך הייתה הדבר הכי מרגש ויפה שמישהי אמרה לי איי פעם. אבל את חזרת שנית, ואלוהים אדירים הלב שלי חלש. את מדהימה מדהימה מדהימה וכל תגובה שלך רק עושה לי טוב יותר על הנשמה ואת עושה לי טוב ואני צריכה את זה בימים המגעילים האלו. אז תודה, באמת שאני לא יודעת איך להודות לך, את נהדרת. אני צריכה מישהי כמוך לידי.

    אהבתי

 2. לא לא, שלא יזדיין לך מהחיים, שיזדיין עמוק לתוך החיים.
  תתפסי אותו מהצוואר, תסתכלי לו בעיניים, ותגידי לו שאת רוצה אותו. חד וחלק.
  עבד? הרווחת את יואב.
  לא עבד? שיזדיין, לפחות עשית את שלך.

  אהבתי

 3. מדי פעם אני נכנסת לכאן ומוצאת פוסט עליו. שוב, אני מצטערת על זה שאני לא הכי מעודכנת, אבל… הבנתי שאתם חברים טובים או משהו, או ידידים, לא? 
  את לא חושבת שכדאי שתגידי לו את זה? אני מבינה שכנראה את לא רוצה "להרוס את זה" או משהו, אבל… זה מכאיב לך, וזה קשה. 
  אני מקווה שהוא יבין שאת אוהבת אותו, ויאהב אותך בחזרה בצורה שמגיעה לך!

  אהבתי

  • זה בסדר גמור! חוץ מהעובדה שאני ממש שרופה לו על התחת, אז כן, אנחנו חברים מאוד טובים 
   אני יודעת, ואני כבר בשלב שאני חייבת להגיד לו הכל לפני שאתפוצץ, אז אני כן מאוד רוצה, אבל אני משתפנת כי אני לא יודעת איך הוא יגיב וזה הדבר שהכי מפחיד אותי. אבל כן, זה הדבר שאני הכי רוצה לעשות, פשוט להגיד לו הכל ולסיים עם זה. 
   תודה 

   אהבתי

   • אוקיי, תודה על העדכון חח.
    היה לי אותו הדבר. היה לי ידיד מאוד טוב, ודיברנו חופשי והכול (לא הכרנו הרבה זמן, למרות זאת) והייתי דלוקה עליו ברמות, זה הפך להתאהבות וכשבסוף החלטתי לומר לו את זה (אחרי בערך הרבה מאוד זמן של ייסורים) הוא אמר שאין לי בכלל מה להתבייש ממנו והוא לא מבין למה לא אמרתי לו את זה עד עכשיו. אני לא יודעת איך יואב יגיב, אבל אם אתם חברים כל כך טובים, אולי הוא יקבל את זה בצורה שונה בהרבה ממה שאת חושבת. אני מבינה שאולי את מפחדת "להרוס את הקשר" (זה היה התירוץ שליP:) אבל זה יקל עלייך בהרבה וגם תגלי מה הוא חושב עלייך באמת. אני יכולה להבטיח לך שאם אתם חברים טובים, התגובה תהיה פחות נוראה ממה שאת חושבת. 
    בהצלחה לך עם זה! (: 

    אהבתי

   • איזה מתוק! אני אוהבת שגברים מגיבים ככה ולא מתחילים לצחוק עלייך או להשפיל אותך או להשפיל את עצמם או להפוך את הסיטואציה למביכה הרבה יותר. הלוואי והוא יגיב כמו הבחור שלך, הלוואי! 
    אני בטוחה שזה יקל עליי כשאגיד לו, ואני חושבת שלאט לאט אני מקבלת את הכוחות האלו, להגיד לו כל מה שתמיד רציתי. יהיה בסדר, לא? חייב להיות בסדר. 

    אהבתי

   • המתוק הזה כרגע נמצא הרחק ממני ביחסים וטוב שכך. הוא סתם אידיוט ואני שמחה שככה הוא הגיב אבל אנחנו לא מדברים, ניתקתי איתו קשר. 
    לאלא אל תגידי הבחור שלך! חס וחלילה הבחור שלי! אני לא אוהבת אותו! אבל כן, אני מאוד מקווה שיואב יגיב בצורה טובה ויגיד לך כמה שהוא אוהב אותך, אהבה רומנטית ולא ידידותית(:
    אם את צריכה מקור מטיסותיה או משהו את יותר ממוזמנת לשלוח לי אימייל, אני אשמח לדבר איתך ולעזור לך עד כמה שאני יכולה(: 
    ברור שיהיה בסדר*חיבוק* (כי אני מהפלאפון ואין לי אפשרות לשים סמיילי><)

    אהבתי

   • הו! העיקר שאת בסדר 

    האמת היא שממש רציתי לדבר איתו היום, ובשעה האחרונה, רגע לפני שעלינו על האוטובוסים הביתה הוא התיישב לידי ושאל מה קורה. אוך, רק רציתי שהרגע הזה ימשך לנצח כי הוא היה כזה מתוקי פוציםעכןגימדםכע (חוץ מזה שגם היה ממש נעים אוף אוף). בכל מקרה, הלוואי והוא יגיב כמו בן אדם בוגר ולא יברח ממני.

    אני אשלח לך אימייל גם בלי שום קשר! חיבוק 

    אהבתי

   • חחח אני בסדר גמור, התגברתי ממזמן וזה עבר(:

    חחח אוי>< לפחות נהנית ברגעים האלה(:
    אני לא מכירה אותו מספיק (אני לא מכירה אותו בכלל האמת) בשביל לומר שהוא לא יברח, אבל אני מאוד מקווה שלא(:

    חח יאי. מחכה למייל(:

    אהבתי

   • אה ושכחתי לומר – 
    אל תחתכי, זה פשוט לא שווה את זה. עם כמה שזה כואב, (ומה שאני אגיד עכשיו ישמע מטומטמם לחלוטין אבל שיהיה) עם כמה שאני ממש לא מכירה אותך הרבה זמן, את מקסימה לדעתי, ואני לא רוצה שתפגעי בעצמך. 😦

    אהבתי

 4. אני מבינה אותך כל כך.
  גם לבחור שלי יש את העיניים החומות הכי מדהימות בעולם. והוא מנגן על גיטרה. והוא מדהים ומבחינתי הוא הבן אדם הכי מושלם ביקום. 
  אני מתפללת לרגע בו הוא ירצה בי כפי שאני רוצה בו, וכרגע לא נראה לי שזה יקרה.
  אהבה זה חרא אחד גדול, וזה בדיוק הגיל ללמוד את זה. את כותבת נפלא, אל תפסיקי לעולם!

  אהבתי

  • אוי לא, אני מצטערת לדעת שעוד בנות עוברות את השטויות הדביליות האלה )לא בקטע מזלזל, חס ושלום! אלא בקטע שפשוט, למה אנחנו צריכות לעבור את הזיוני שכל האלו?)
   נכון? זה כאילו שאני כל כך נהנית לאהוב אותו, באמת, אבל מצד שני זה כל כך כואב לי בלב, שאני רק רוצה שזה יגמר. 

   אהבתי

 5. כבר הגבתי לך כאן ורציתי להגיב שוב אני לא מצליח להבין אם התקרבתם יותר או התרחקתם וגם לא הבנתי אם ניסית להגיד לו מה את מרגישה כלפיו
  ובקשר לפוסט הקודם אז אל תרגישי רע עם עצמך וישר תיהיי עצובה כי אולי הוא רמז לך משהו בשיחה הזאת אולי לא ובכל זאת יכול להיות שאותה הוא לא אוהב אבל אותך כן ועדיין לא מרגיש מוכן לחשוף את זה בפנייך?
  והוספת בסוף הפוסט משפט שאני לא בטוח שקשור לאותו נושא אפשר לשאול בקשר למה הוא?
  אני מידי פעם קורא כאן אבל לא מספיק מעודכן כי יש פוסטים שאני מפספס מידי פעם
  שוב בהצלחה עם יואב ואל תאבדי תקווה (:

  אהבתי

  • התקרבנו הרבה יותר, ללא ספק, אבל עדיין לא הצלחתי למצוא את כל האומץ ולקחת אותו לשיחה… אני לא מצליחה, אני תמיד אומרת לעצמי שזה קל ומטופש ושכל אחד יכול לעשות את זה, אבל אני פשוט לא מצליחה לדבר איתו כשזה מגיע לנושאים האלו. הלוואי והייתי מצליחה להשחיל את המילים מהפה כבר, אבל זה יקח זמן.

   אה, סתם, לפעמים מצב הרוח שלי נהיה מאוד אלים ודברים כאלו קורים. שום דבר לא יקרה, ברור, אני רק אוהבת לחשוב על דברים כאלה, משום מה אני נורא נרגעת ככה.

   תודה רבה לך גיא! 

   אהבתי

 6. עזבי אותך. תקשיבי למה שאומרים לך, תמיד תגידי מה שאת מרגישה. חבל על תחושת החרטה ובעיקר חבל על החור שזה יעשה לך בנשמה.
  כמובן שגם אם תשתקי זה יעבור, והכל יהיה בסדר. אבל למה שיעבור בלי לדעת שעשית את שלך וניסית?
  אני לא מתיימרת להיות איזו חכמה גדולה, גם אני הייתי בגילך אחת ששותקת. אבל מי ששותק סובל הרבה, מי שמדבר ייסבול לזמן קצר או יותר טוב- לא ייסבול בכלל. לכי תדעי, אולי תשמעי ממנו את מה שאת רוצה?
  קחי סיכונים. זה לא יהרוג.
  את נשמעת לי מותק של בחורה. חבל על הכאב שלך.

  בהצלחה 🙂

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s