לא מסתדר/ אני רוצה להיעלם

"היית פעם כל כך מאוהב שכאב לך לנשום?", שאלתי את יואב שישב לידי. בהתחלה הוא הסתכל עליי כאילו נפלתי מהירח אבל רגע אחרי הנהן בראשו.

"כן, אני יודע כמה שזה כואב" הוא חייך אליי חצי חיוך מעודד.

"אז, באסה, אה?"

התחלנו לצחוק והלחיים שלו ממזמן האדימו כאילו ניסו להתחפש לעגבניה.

 

"אני נוסע אחרי בית הספר לתל אביב, לפגוש חברה מאוד טובה שלי. היא אמרה לי שהיא רוצה שנהיה חברים. אבל הקטע הוא שאני בכלל לא אוהב אותה, זאת אומרת.."

"לא כמו שהיא אוהבת אותך?", אני משלימה את המשפט שלו ומשפילה את ראשי.

"כן" הוא מחייך ומרים את מבטו אל השמיים.

"בכל מקרה, היא אמרה לי שהיא רוצה שנהיה יחד, ואני לא רוצה אותה ככה, אני כן מאוד מאוד אוהב אותה בתור חברה טובה ולא יותר מזה, אבל אני כל כך רוצה חברה, רוצה זוגיות. חשבתי שיהיה מגניב אם זה לא יהיה סטוץ, אבל גם לא מערכת יחסים, משהו לא מוגדר באמצע", הוא ממשיך לחייך אליי.

"אהה.. כן", אני מנסה לחייך את החיוך הכי אמיתי שלי באותו הרגע.

 

אני רוצה להיעלם.

(אבל זה בסדר כי הוא טוב מדיי בשבילי)

 

תפסיק לשלוח לי סמסים, יואב, אתה רק גורם ללב שלי לרעוד יותר.

 

 

16.1


מחר הופעה! יאס בייבי
קריצה

65 מחשבות על “לא מסתדר/ אני רוצה להיעלם

   • אני שונאת להיות "המגיבה עם הסיפור חיים", אבל לפני שנה הייתי גם ככה, כמו שאת עם יואב… שנה, עם מישהו שמעולם לא היה לי סיכוי איתו… הוא כל הזמן היה בא אליי עם סיפורים דומים למה שסיפרת פה בפוסט ובפוסטים הקודמים. כל הזמן הזה חייתי בהרגשה שאני לא מספיק טובה בשבילו. כדי להתנתק, הייתה מוצטרכת התנתקות פיזית, שאחר כך הובילה להתנתקות רגשית. והיום, אני יכולה לומר לך שלפעמים אני לא מבינה מה מצאתי בו, ולפעמים אני פשוט מתגעגעת.
    אז לאט לאט, תהני מחברתו.

    אהבתי

  • אני יודעת איך זה נשמע מהצד, ויצאתי פה מסכנה אחושרמוטה, אבל יואב.. הוא הבחור הכי מיוחד שיצא לי להכיר וכואב לי להשלים עם העובדה שהוא לא יהיה המיוחד שלי. ובכל מקרה, אני אגיד שהוא כן יותר מדי טוב בשבילי, כי זה יואב, והוא יותר מדי טוב בשבילי ואני פשוט לא יכולה להסביר את זה.

   אהבתי

 1. אני חושבת שהוא לא מבין שהדבר הטוב והנכון נמצא לו ממש מתחת לאף וזאת את.אני רק מקווה שלא תחכי רק לו יותר מדי זמן כדי שיקלוט כמה את אוהבת אותו כי בזמן הזה שהוא מסתכל על אחרות ואת ידידה טובה בשבילו את יכולה בזמן הזה לנסות להכיר אחרים ואולי הם יתאהבו בך ואת בהם. אל תחכי לו כל התיכון. את רק מתאכזבת ממנו כל הזמן בקטע הזה שהוא לא אומר לך אם יש לו רגשות כלפייך ,תנסי להתקדם הלאה ובכל זאת להישאר ידידה שלו.

  אהבתי

  • חיכיתי לו שלוש שנים, אני יכולה לחכות עוד. ככה אני, כשאני מתאהבת אני מתאהבת יותר מדיי חזק, ואני לא אמשיך הלאה עד שהרגשות האלו לא יעברו מעצמם. תסלחי לי, אבל אני פשוט ממש שונאת את המילה ’ידידה’, מה זה בכלל, אין דבר כזה אצלי, אני חברה שלו, חברה טובה, אולי לא הגירלפרינד, אבל אני חברה שלו ולא ידידה, כי לקרוא למישהו ידיד זה פשוט להוריד אותו דרגה אחת למטה. תסלחי לי, אבל אני לא מסוגלת לשמוע את המילה הזו ואני אומרת לכל אחד שאומר לי את המילה הזו. אניווי, זה דיי ברור שהוא לא מפספס אותי כי אני לא כזו טובה, בעיקר לא בשבילו. וברור שאני אחכה לו, אני דפוקה ואני אזדנב אחריו ואני אהיה שם בשבילו עד שהוא ישנא אותי. 

   אהבתי

   • את ממש לא דפוקה ! ואת כן שווה שהוא יאהב אותך ואם את יודעת שהוא באמת שווה אז תעשי משהו כי תקחי אותו איזה יום אחד לשיחה בארבע עיניים ותגידי לו מה שאת מרגישה כלפיו כי 3 שנים לאהוב מישהו זאת באמת אהבה.אני בטוחה שאת חברה טובה שלו ולדעתי לא יהרס כלום אם תגידי לו את זה ואולי הוא כן יירצה אותך בכל זאת כבת זוג ותהיה בינכם אהבה. 

    אהבתי

   • אני מניחה שאם הוא בוגר מספיק ואם אני חשובה לו מספיק שום דבר לא יהרס. אני אעשה זאת כשאצליח לגדל בייצים. בינתיים אני רק מנסה להתקרב אליו כמה שיותר. תודה 

    אהבתי

 2. בלב שלם, אני אומר לך מהכרות איתך, שאין דבר כזה טוב מדי בשבילך.
  מגיע לך את הכי טוב שאפשר.
  ובתור בחור, נראה לי שיש סיבה ללמה הוא סיפר לך את זה..
  אולי הוא רמז לך משהו?
  "אני כל כך רוצה חברה…" זה לדעתי אומר הכל.
  לכי תשיגי אותו ואל תתני לו לברוח. כי מגיע לך אותו והרבה מעבר.

  אהבתי

  • אהבתי את התגובה של "איש" וחשבתי לומר לך את זה, גם מבלי להכיר אותך מעבר לבלוג. אני חושבת שאת מקסימה באמת וחבל שאת לא רואה את זה מספיק. עברתי דבר דומה למה שחווית. התאהבתי בידיד הכי טוב שלי וזה שבר לי את הלב. למרות זאת, אני עדיין חושבת שכדאי לך לנסות איתו. אני לא בטוחה שזאת הייתה רמיזה אבל עדיף להצטער על מעשים שעשינו מאשר על כאלה שלא. זה נשמע כמו סתם קלישאה אבל זה באמת נכון. את יכולה לחשוב חיים שלמים "מה אם?" או לגלות בעצמך

   אהבתי

   • אבל אין לי סיכוי איתו! אין לי, וזה בסדר, רק צריך להשלים עם העובדה הזו. את הלא שלי כבר קיבלתי. הכל בסדר, אני לא חיה באי וודאות יותר. הוא יתאהב במישהי אחרת ותהיה לו מישהי אחרת וזו לא תהיה אני אבל אני שמחה שהוא מאושר.

    אהבתי

  • צח, אני מעריכה את המילים שלך, אבל זה לא נכון. אני לא משהו מיוחד ואני לא "קרן אור" כמו שאנשים קוראים לי ואני לא מדהימה ולא מגיע לי הכי טוב שאפשר, עובדה שזה קורה בכל פעם. 

   צח, הלוואי והיו לי הכוחות להשיג אותו ולא לתת לו לברוח, אבל את הטעות שלי עשיתי ועכשיו הוא בחיים לא יהיה שלי. אבל זה בסדר, יש מלא אחרות והוא יכול להשיג כל אחת.

   אהבתי

   • את לא קרן אור, כי קרן אור זה כלום לעומתך, את שמש, ומערכת כוכבים, וגלקסיה שלמה.
    את המון, וכל בחור יהיה בר מזל שיהיה לו אותך.
    להגיד שאת לא ראויה לו זה כמו להגיד שהכוכבים לא ראויים ללילה.
    את ראויה למי שאת רוצה. אל תאהבי את מי שאת משיגה תשיגי את מי שאת אוהבת.
    ואני אמרתי את שאמרתי כי אני באמת חושב שבאיזהשהוא מקום שהוא בא ואומר לך שהוא רוצה חברה, אחרי הקשר שהיה לכם, זה סוג של ניעור שהוא אומר לך שזאת את שהוא רוצה, בין אם תאמיני בזה ובין אם לא.

    את המון, באמת, והלוואי והיית רואה דרך העיניים שלי כמה.
    למרות שאת כועסת עליי ולמרות הכל, אני שולח לך חיבוקים חמים והמון אהבה ודורש שתפסיקי לוותר על דברים שאת רוצה, לכי תשיגי אותו כבר, מגיע לך.

    אהבתי

   • צח, אתה מרגש אותי כל כך בתגובות שלך שלפעמים אפילו מאוד קשה לי להאמין להן. (ברור שאני מאמינה, זאת אומרת, אף פעם לא אמרו לי מילים כאלו יפות, אז כן.. אבל תודה לך בחורצ’יק). 

    תודה צח, אתה מדהים אותי, באמת, המילים שלך כל כך עוזרות לי להבין דברים שלא הבנתי קודם לכן. תודה.

    אני כועסת, נכון, אבל לעולם לא אפסיק לאהוב אותך. אני מקווה שאתה יודע את זה. תודה תודה תודה. אשתדל לעשות כמיטב יכולתי ואולי באמת אשיג אותו. אני מודה לך עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם. 

    אהבתי

   • אני מצטערת להתערב לכם בהתכתבות המקסימה הזאת אני חייבת לציין אבל את לא יכולה לדעת. האמת שאת ויואב מאוד מזכירים לי אותי ואת הידיד הכי טוב ואני מקווה שהסוף שלך יהיה אחרת.

    הוא תיאר לך מצב שבו הוא לא רוצה את הבחורה שהוא רוצה אותו. אני זוכרת מניסיון ששמעתי את ההפך הגמור מכך. היום אני מבינה שזה היה ניסון להבהיר לי שהוא לא מעוניין בי, גם אם הוא לא ידע איך אומרים את זה. אצלך זה לא המצב אז אולי הוא מחכה שתרמזי לו שאת בעניין. אני חושבת שישירות זה הכי טוב אבל אם את מפחדת לסכן את המצב בינכם, את תמיד יכולה להתחיל מרמיזות קטנות.

    את כן מקסימה ומעניינת ואני חושבת שאת אחת הכותבות הכי טובות בישראבלוג, גם שאת רק בת 16. את ממיסה אותי כל פעם מחדש בכתיבה שלך ובכל פעם שאני עצובה, אני קוראת בבלוג שלך ומחייכת

    אהבתי

   • את באמת משהו מיוחד ורואים את זה, מאחורי כל המילים היפות האלו. חבל באמת שאת לא רואה את זה, כמו שהאיש כתב. אני מניחה שאם היית קולטת את זה, היית מבינה כמה את מספיק טובה בשביל יואב וכל האנשים שבוחרים להקיף אותך. לכל אחד יש חסרונות ויתרונות אבל לכולם יש קסם אישי כמו שיש לך

    אהבתי

   • משהו מיוחד אני לא, ולא משנה כמה פעמים יגידו לי את זה, זה לא יכנס למוח. מה אני יכולה לעשות, לכל אחד יש דפקה קטנה בתוכו. אבל בכל מקרה, תודה, והלוואי והייתי מצליחה להבין את זה כמו שאמרת. אולי ההבנה שאני כן משהו טוב הייתה משנה לי את כל הצורה בה אני מסתכלת על הסיטואציה הזו. בכל מקרה, אני אוהבת אותך המון. באמת שאת נפלאה.  (כמעט ואין בי את הכוח לשלוח לאנשים חיבוקים שמחים כי אני ממש עצובה, אבל את יודעת איך לרגש אותי, אז קחי אחד ותשמרי אותו טוב טוב)

    אהבתי

   • את לא צריכה להתערב, להפך, את מוזמנת לכאן תמיד!

    יואב אומר לי המון פעמים שהוא רוצה חברה, ואז אני מסתכלת על זה מהצד וחושבת לעצמי שיכול להיות שהוא מנסה להבהיר לי פה משהו, הוא רוצה חברה, אבל אולי לא אותי. אולי הוא רוצה לשמור אותי קרוב אבל אל קרוב כמו שאני רוצה. אולי הוא מחפש מערכת יחסים שאני לא כלולה בה והוא פשוט מנסה להעביר לי את המסר בלי לפגוע בי יותר מדיי. מבינה?

    הלוואי והייתי יודעת איך להודות לך על כאלו מחמאות, באמת. המסת לי את הלב ואני חושבת שזה הדבר הכי יפה שמישהי אמרה לי בחיים. אלפי תודות, באמת, וואו. בפעם הראשונה שקראתי את התגובה שלך התחלתי לבכות, כי טוב אני קצת מפגרת. תודה, וואו, פשוט תודה. 

    אהבתי

 3. ומה אם, הוא זה שלא ראוי לך? כי אם הוא לא מרגיש כלפיך מה שאת מרגישה כלפיו כנראה שהוא לא רואה בך את התמונה המלאה. ואם הוא רואה ועדיין לא אוהב אז הוא אינו ראוי לך. 

  אהבתי

 4. תעצרי במקום ואל תזוזי!
  מה זה טוב מדי בשבילך? מקסימום אתם לא מתאימים. אבל "טוב מדי"? מה את אמא פולניה? ובכלל, נראה לי שהיואב הזה שלך רומז לך כל הזמן כי אין לו אומץ להגיד לך שהוא דלוק על הטוסיק שלך. אז הוא מספר לך שהוא רוצה לדבר אתך ובמקביל מתחמק מהשיחה; מספר שהוא נוסע להציע חברות למישהי ובמקביל מספר שהוא לא רוצה בה בתור חברה. לא נראה לך שהוא מחכה שתעשי משהו, שתגיבי? 
  מי את שתקבעי מי טוב מדי בשבילך? את צריכה לצאת מנקודת הנחה שאת הכי טובה בעולם. יש אנשים שמתאימים לך ,יש אנשים שאת מתאימה להם ויש כאלה שלא. איכות של אדם אינה נמדדת לפי התאמה ליואב. וחוצמזה אני אומר לך שאת הכי טובה, ואני הקובע כאן כי אני יותר גדול. 

  אהבתי

  • בכוונה רציתי להגיב לתגובה שלך כמה ימים אחרי כדי שמצב הרוח שלי ירגע ואוכל להתייחס אל התגובה ברצינות. אליפל, אני לא יודעת כמה פעמים עוד אוכל להגיד לך את זה, אבל כל תגובה שלך מרגשת אותי וגורמת לי להוריד כמה דמעות, אני לא צוחקת, באמת שלא. התגובות שלך כל כך מקסימות והן גורמות לי לחייך תמיד, תמיד. כשאני כותבת פוסט אני רק מקווה שאתה תגיב לי עם איזו תגובה שנונה ומהממת שתוציא את כל האושר והצחוק ממני, אז תודה, אתה כל כך נהדר. זה לא מגיע לי, באמת.

   אולי זה כן הזמן שלי להגיב, אבל מה אם אתה טועה? אולי הוא באמת לא דלוק לי על הטוסיק כמו שזה נראה? אולי הוא באמת רוצה את החברה הזו שלו? אולי כל המסרים האלו הם מסרים מוטעים ובסוף אביך את עצמי בפניו?
   אתה מבין? אני נורא מפחדת שכל הסימנים האלו שהוא שולח לי הם שום דבר, הם סתם… ריקים. וזה מאוד מפחיד אותי, שאני אטעה ככה, שהוא יצחק לי בפנים. אבל, מצד שני…

   יותר טוב כשאתה קובע, תאמין לי. 

   אהבתי

   • וישרא קצת משביז. יש לו פה ושם מגבלות לא נעימות שגם אני מתקשה אתן. אבל תראי איזה קטע: לולי ישרא, בשום פנים ואופן לא הייתי מוצא את עצמי מנהל שיחה כזאת עם נערה בגילך, לא הייתי מכיר אותך וכמובן הייתי מפסיד. אז ישרא יודע להיות גם טוב 

    אהבתי

   • תשמעי, אם משאירים אותי לקינוח, זה כבר לא הולך ברגל, אני כנראה באמת אצטרך להשאר כאן עד שאגורש . 
    ועכשיו בואי נחשוב על זה ביחד. יואב יצחק לך בפנים? יואב? התאהבת ב"בנזונה"? נכון שלא? אז לצחוק הוא בשום פנים ואופן לא יצחק. מקסימום הוא יגיד לך: אני מת עליך אבל אני לא מעוניין במערכת יחסים אינטימית אתך כי לדעתי כזוג אנחנו לא מתאימים. ואז את תדעי סופסוף איפה את עומדת ותוכלי להחליט מה לעשות אם זה: האם להמשיך במערכת יחסים חברית נטו או לקטוע אותה לעת עתה עד שתתגברי על הרגשות שלך. כי מה קורה כרגע? כואב לך, את נמצאת בין שמיים לארץ, את חיה במשהו שפעם נראה כמו מציאות ופעם כאשליה. אין לך יציבות בכל הקשור למערכת היחסים שלכם וזה פוגע בך. זה גם פוגע בשיקול הדעת שלך, מפתח אצלך תקוות ואז מכבה אותן ומשאיר אחריהן צלקת. אני איש צבא אצלנו אומרים שהמבצע הכי טוב זה מבצע BOOM וגמרנו. כי אחרי ה BOOM יש שקט. אפשר לחשוב ולשקול, והכי חשוב: לדעת איפה אנחנו עומדים. 

    אהבתי

   • אני בחיים לא אגרש אותך מכאן, אתה עושה לי כל כך חם בלב! (זה אולי נשמע מעט כמו ניצול אבל נו אתה מבין אותי).

    אתה צודק לחלוטין, כן. הבעיה הכי גדולה שלי היא הביצוע, איך אני אומרת לו שאני אוהבת אותו? חוץ מזה, שיש עוד חלק לשיחה הזו שלא כתבתי כאן. הוא אמר שהוא לא רוצה אותה בתור חברה, אבל שהוא כן מאוד רוצה מערכת יחסים. הוא גם אמר שהיא גרה כל כך רחוק ושהם לא יפגשו בחיים, ושהיא בעצם החברה הכי טובה שלו, אז לא באמת ישתנה שום דבר חוץ מהקטע המיני, שבוא נצא מנוקדת הנחה שלא יקרה בחיים כי נו, אנחנו מדברים פה על יואב.
    אני כן רוצה לסיים עם זה, אבל יש גם את הצד הזה, שהם לא יהיו ביחד ולי עדיין יהיה סיכוי איתו, זאת אומרת, ברור שאין לי סיכוי איתו, אבל לפחות אני אדע שהוא לא נמצא במערכת יחסים ואוכל להמשיך להתקרב אליו. (חוץ מזה שהוא סימס לי לפני כמה שעות ושאל איפה אני כי לא באתי לבית הספר ושהוא דאג לשלומי).
    אני מנסה לפענח את עצמי עכשיו, מנסה להבין מה אני צריכה לעשות ובעיקר לוקחת את זה לאט לאט כי בכל מקרה אני למדתי לקח, להנמיך ציפיות.

    אהבתי

   • טוב, אז כל עוד אני משמח אותך קצת, אני נשאר. 
    ועכשיו אהיה קצת בוטה: ההרגשה שלי היא שאת נהנית מהתקווה ופוחדת שאם תדעי את האמת, אז גם התקווה תעלם. ואני מבין אותך ואפילו מזדהה. יש לך נשמה מאוד רומנטית ורומנטיקנים באמת מסוגלים לחיות מתקווה ואפילו להשתמש בה בתור חומר גלם לשלל יצירותיהם. כך שהחשבון שאת צריכה לעשות עם עצמך הוא: (א) מה אני מקבלת מהתקווה הזאת (ב) האם אני מקבלת יותר טוב מרע, או להפך. 
    ואם בסופו של דבר תחליטי להפוך את התקווה למציאות (לכאן או לכאן, בהתאם להשתלשלות הענינים), תאלצי לקבוע אתו זמן שיחה בארבע עיניים ולהסביר לו שהרגשות שלך כלפיו עברו את גבול החברות האפלטונית ושהיית רוצה לתת למערכת היחסים שלכם נופך יותר קרוב ואינטימי. ותזכרי שדחייה אינה בושה ואין משמעה שהוא טוב מדי. קיימות מליארדי נשים נהדרות בעולם שאינן מתאימות להיות לי בנות זוג (וכאלה שאיני מתאים להן), מבלי שאחד מאתנו יהיה טוב יותר או פחות מהשני. יכול להיות אפילו שהיום הוא יגיד שאינו מעוניין אבל בשלב אחר, אולי בעוד חצי שנה, הוא יבשיל ויחזור בו. מה עוד שהוא נשמע לי חתיכת טיפוס ביישן, כזה שצריך לדרבן אותו וכזה שמבשיל בקצב איטי. 

    אהבתי

   • לצערי אני אפילו חושבת שאתה צודק ואלוהים אדירים כמה שאני פתטית. אני מתכוונת להגיד שיכול להיות שאני באמת חיה רק מהתקווה שהוא יאהב אותי חזרה ושכנראה אין שם כלום, שום דבר, נאדה, אבל כבר אמרתי את זה כל כך הרבה פעמים לאחרים וגם לעצמי, זה בסדר, זה בסדר שהוא לא ירגיש אלי שום דבר, כי אולי לא נועדנו זה לזו, וזה בסדר, ואני אמשיך לשקר לעצמי. 

    אני רוצה אני רוצה אני רוצה אני רק לא יודעת איך, איך אני יכולה להגיד לו שאני אוהבת אותו? ומה אם הוא ישאל שאלות? ומה אם אני אתחיל לבכות? אני נשמעת כזו אידיוטית אבל זו האמת. אני יודעת שדחיה היא לא בושה, אבל אני לא רוצה שהוא ידחה אותי כי אני אוהבת אותו יותר מדיי בשביל להתמודד. וחוץ מזה, מי כן רוצה שמישהו ידחה אותו? אני מצטערת שאני הכי מבולגנת בעולם אבל אני בעצמי לא מצליחה לסדר את מה שהולך לי בבפנים. 

    אהבתי

   • לא צריך לכרוע ברכיים ולספר שאת אוהבת. תעשי את זה בצורה בוגרת: אני מעוניינת להפוך את מערכת היחיסים שלנו לבלעדית ואינטימית כי יש בי רגשות מעבר לרגשי חברות כלפיך. מה אתה אומר? 
    זהו. ככה פשוט. תראי איך את קורעת את עצמך. כואב הלב, בחיי. 

    אהבתי

   • זה יפה מדיי בשביל שאוכל להגיד לו את זה.
    אל תתן לי להשפיע עלייך, אני סתם אחת. ובאמת שכבר לא כל כך כואב לי כמו שנשמע, יהיה בסדר. אתה כל כך עוזר לי ואין לי אוצר מילים רחב מספיק בשביל שאוכל להודות לך כמו שצריך.

    אהבתי

 5. אף אחד לא טוב מדי בשבילך מדהימה שלי 
  ואני איתך, לגמרי
  הכל קורה אצלי אותו דבר
  אני מבינה את ההרגשה שלך
  זה להשלים עם זה. אולי לא התגובה הצפויה,
  אבל משלימים עם זה. פשוט תחכי לו
  וקחי בחשבון שיכול להיות שלא יקרה כלום 
  הכל בסדר! 

  אהבתי

   • תקשיבי שניה, את חייבת לקחת דברים בפרופורציות. הכל בסדר. הכל באמת בסדר, אני מבטיחה לך
    מה שצריך לקרות קורה, תני לדברים לעשות את שלהם.. 
    ואם זה שובר אותך, אם זה באמת שובר אותך… את חייבת לדבר איתו. את חייבת להוציא את זה. את לא יכולה להתפרק ככה במפנים.
    דברי איתו

    אהבתי

   • את צודקת, חוץ מזה שכמו שכבר כתבתי, הייתי במצב רוח כל כך נורא שפשוט לא הצלחתי לקחת שום דבר בפרופורציות והרגשתי שכל העולם שלי מתפרק. עכשיו הכל הרבה יותר בסדר, אחרי יום נהדר 
    אני בטוחה בזה שמה שצריך לקרות יקרה, אבל עצוב לי מאוד שמה שיש בינינו זה לא הדבר הנכון, לפחות לא בשבילו. בכל מקרה, החלטתי להמשיך ולקחת את הזמן, יכול להיות שהם בכלל לא יהיו יחד, אני לא יודעת. אני לא מוותרת עליו, שהוא יוותר עלי קודם. 

    אהבתי

 6. אי אפשר לדרג אנשים לפי כמות של "טוב"-יות ולהשוות בין אחד לשני לפי כמות של "טוב"-יות ו"מגניבות" מ-1 עד דיוויד גילמור (סליחה, זה דרש).
  שאלה רצינית – יש לך מה להפסיד מלהגיד את מה שאת מרגישה ישירות ו"להתאבד על זה"?

  חיבוקים ופרחים.

  אהבתי

  • תראי מה עשית, הצחקת אותי בדיוק כשאני מנסה לשקוע בחרא של עצמי ולהיות מסכנה, יואו.
   אני יכולה להפסיד אותו, ואני לא רוצה להפסיד אותו, הוא כל העולם שלי, הוא הכל בשבילי, אני נושמת רק אותו ואם אני אפסיד אותו, מה יהיה אחר כך? אני מפחדת. חוץ מזה שאני כבר דיי הפסדתי אותו, אז, מה עכשיו? אני לא טובה בלהרים את עצמי מהקרשים.

   אהבתי

   • נו "להיות מסכנה" אין מאיי האוס, ביצ’ז!
    את מעדיפה להמשיך ולהשאר ידידה שלו? את חושבת שאת מסוגלת לזה? אני חושבת שאם לא (על שתי השאלות) אין לך מה להפסיד ואיך אמרו בפייט קלאב? it’s only after we’ve lost everything that we’re free to do anything. מה דעתך?
    לבנתיים, הנה <a target=_blank href="http://i.imgur.com/VoHJgK7.jpg&quot;>תמונה של דייב גרוהל מלטף חתול, <a target=_blank href="http://static.guim.co.uk/sys-images/Observer/Columnist/Columnists/2011/6/21/1308652961768/grohl-007.jpg&quot;>תמונה של דייב גרוהל מצלם את עצמו במכונת צילום ו<a target=_blank href="http://i.imgur.com/zY8XhZU.jpg&quot;>תמונה של דייב גרוהל בתור ישו.

    אהבתי

   • *חברה שלו 
    סליחה שאני מתקנת אותך, כבר תיקנתי כאן מישהי על ה"טעות" הזו. אני פשוט ממש שונאת כשאומרים "ידיד/ה", כי אין דבר כזה בשבילי, זה פשוט לקחת את המילה "חבר" ולהוריד אותה דרגה. אנחנו חברים מאוד טובים בלי שום קשר לעובדה שאני מאוהבת לו בתחת, אנחנו לא ידידים, אנחנו חברים. 

    אהבתי

   • אני חושבת שאת צודקת בסך הכל. אתמול הייתי במצב רוח רצפה שפשוט לא התחשק לי לענות לאף תגובה כמו בן אדם נורמאלי, ואת הגבת את התגובה הזו והכנסת לי קצת פרופורציות למוח, תודה. חוץ מזה שאת ממש הצחקת אותי עם התמונות של דייב המתוק הזה, תודה לך! 

    אהבתי

   • גם אני נמנעת מלהגיד את המילה הזאת על עצמי, מאותן הסיבות. אני צריכה להפסיק להגיד אותה על אחרים. מתנצלת על הטעות, פספסתי את התגובה ההיא.

    אני יודעת שאת יודעת שאני צודקת (הא!). אני חושבת שאם לא מתחשק לך לענות כרגע, מותר גם לא לענות. אגב, זה מוזר להגיד שבנוסף ללעודד אותך אני מנסה לעודד גם את עצמי?
    שמחה שהצלחתי להרגיע קצת ומקווה שעזרתי לך לעשות קצת סדר בראש. ודייב מושלם. שיהיה ערב טוב והנה <a target=_blank href="http://sciencefiction.com/wp-content/uploads/2013/08/Nikola-Tesla-Electricity.jpg&quot;>תמונה של ניקולה טסלה עם חשמל, ברקים ופיצוצים ופרח.

    אהבתי

   • זה בסדר, אל תתנצלי.

    הכי לא מוזר בעולם, כשאני מעודדת אנשים אני תמיד מתעודדת לבד גם, כי אני יודעת שעשיתי למישהו אחר שמח על הלב. תודה, את ממש סידרת לי את הראש, באמת.

    התמונה מקסימה! חמניות ואננסים! 

    אהבתי

 7. יש הפתעות בחיים לכי תדעי ..חברה שלי היתה דלוקה על מישהו והיתה בטוחה שהוא דלוק על חברה שלה ..מפה לשם הסתבר שהיא טעתה בכלל והוא רוצה אותה!ועכשיו היא והוא ביחד וממש טוב להם(:

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s