חד פעמי

"מה את אומרת על סקס חזרה?"

"נשמע נפלא"

 

לא אתן לך להפוך אותי לבובת המין שלך שוב. אתה יכול לשכוח אותי לתמיד ולהגיד שבלי כל המילים המגעילות שאתה אומר אין בינינו שום דבר חוץ מכלום אחד גדול, וזה בסדר מבחינתי, כלום ביני לבינך. אני לא רוצה אותך, אני לא רוצה שתפרק אותי, אני לא רוצה שתזיין אותי או ש"תמסמר" אותי (מי אומר דברים כאלה, זה לא מחרמן אפילו) או שתרד לי ואני לא רוצה למצוץ לך ואני לא רוצה להתקרב אלייך ולהריח אותך ולחבק אותך, אני לא רוצה. ואני בהחלט לא רוצה להישאר איתך בקשר, ממש לא. לא עם כל המשחקים, לא כשכל האהבה הזו מזויפת. לא כשכל מה שאתה מנסה להשיג ממני הוא זיון שאתה יודע שלא תקבל בחיים. תפסיק להגיד לי מילים יפות רק בשביל לנסות ולקנות את אהבתי, לנסות לגרום לי לרצות אותך חזרה ולספק אותך. אני לא רוצה את זה, אתה מגעיל אותי ומרתיע אותי. אני לא רוצה שתגע בי ואני לא רוצה שתחשוב שהגוף שלי הוא שלך. בבקשה רק תעזוב אותי בשקט. אבל בעצם, איך אני יכולה להתנתק ממך כשאתה שכבה מעליי ואם אגיד לך את כל מה שאני חושבת אני לא אוכל להסתכל לך בעיינים, ובעיקר לא לסבול את המבטים הדוקרים האלה שלך שאני כל כך שונאת כשאני עושה משהו שהוא לא לטעמך. תפסיק לשלוט בי, אני לא אתן לך לשלוט בי. לא עוד.

 

"אז אצלי או אצלך?"

"אצלך"

מפחדת להגיד לא. אפילו כשאני יודעת ששום דבר לא הולך לקרות, המחשבה הזו שהוא גבר חזק מפחידה אותי.

58 מחשבות על “חד פעמי

 1. אני נורא מכירה את ההרגשה והמצב הזה. אני חושבת שאת צריכה to step up ולהעלם מחייו או להעלים אותו מחייך, משהו כזה, פשוט לחתוך לחלוטין כי החיים האלה קצרים מדי בשביל לבזבז אותם על דברים שלא עושים לך טוב והוא רק חרא קטן מני רבים.

  אהבתי

  • אני לא יכולה להעלם מחייו כרגע כי הוא שכבה מעליי והלוואי והייתי יכולה לחתוך אותו גם מילולית וגם פיזית, אבל כרגע אני לא יכולה לעשות את זה. אני כן אשתדל לקחת צעד אחורה או אפילו שניים ולנסות ולסיים הכל. אני כן מפחדת מההשלכות אבל נמאס לי ממנו ואני חושבת שאם אני אעשה את זה בצורה הנכונה הכל יגמר בסדר.

   אהבתי

 2. קראתי גם את התגובות והבנתי שאת מפחדת שהוא יפגע בך פיזית. את לא אמורה לחיות ככה, גם אם זה קשה את צריכה לפנות למשטרה או לאיזשהו מבוגר שיכול להגן עלייך.
  כל עוד את נותנת לו את מה שהוא רוצה הוא לא יעזוב אותך.
  אני מבינה שזה נשמע מפחיד אבל בסוף יהיה בסדר 

  אהבתי

  • בדיוק, אסור לי לתת לו את מה שהוא רוצה. אני צריכה להתנגד, ללמוד איך. חח כשהייתי קטנה יותר החלום שלי היה לקחת שיעורים בהגנה עצמית! בכל מקרה, את צודקת במה שאת אומרת. אני צריכה לשים לזה סוף. אני לא חושבת שאני אפנה למשטרה, אבל אני כן יכולה לעצור אותו בלי המשטרה. פשוט לשמור על מרחק. הוא לא יפגע בי בבית הספר, ואם משהו יקרה גם אחרי אני כבר אפנה למבוגר אחראי. תודה לך 

   אהבתי

 3. כ"כ קשה להגיד לא, כ"כ קשה, 
  אולי זה כי מישהו צועק לי בתוך הראש שאני צריכה לקחת את ההזדמנות, הרי מה אם לא יבוא אף אחד אחר שירצה בי? 
  הוא צועק שוב ושוב: "אסור לך להגיד לא".

  אהבתי

  • לפי קריאה בבלוג שלך פלויד, את בחורה מדליקה ומדהימה ממש. את הכי לא צריכה לחשוש מהעובדה שלא יבוא אף אחד אחר שירצה בך, כי אני יכולה להבטיח לך שאין סיכוי ולו הקלוש ביותר שזה יקרה.

   אהבתי

   • את באמת חושבת מיה? תודה לך, באמת תודה. לשמוע דברים כאלה ועוד מאנשים שאני לא מכירה זה פשוט מדהים. את לא מבינה איזה חיוך מרוח לי עכשיו על הפנים והכל בזכותך. זה כל כך מקסים מה שכתבת, את מקסימה. תודה לך שוב 

    אהבתי

 4. אני חושבת שכדאי לך לקחת צעד אחורה. אפילו אם הוא בבצפר שלך כמו שאת אומרת. הוא לא יכול לתקוף אותך בבצפר, הוא לא יכול לעשות לך שום דבר, תאמיני לי. וגם אם הוא כן ,תפני למורה שאת סומכת עליו, למנהלת… למישהו מבוגר שיוכל לעזור לך. תתרחקי ממנו בבצפר והכל יהיה בסדר, אני ממש בטוחה שהוא לא ירדוף אחרייך גם אחרי ! 

  אהבתי

 5. עצוב לי שאת מתארת את המצב כשלך אין שום ברירה בעניין. תמיד, תמיד יש ברירה. למה שתנהגי כמו בובה על חוטים עבור מישהו מתוך חשש נטו? למה שתוותרי על העקרונות שלך בשביל אפס שחוץ מכוח בידיים, אין לו שום דבר אשר יכול להחזיק אותך. שמעי, החיים הם המכה הכי גדולה. ברגע שאת נותנת לעצמך להרגיש חסרת שליטה כשלמעשה יש לך מאה אחוז שליטה על החיים שלך ואת היא היחידה שמכוונת את חייך ומחברת את הסיפור של חייך, מה מבטיח לך שלא תקלעי לאותו מצב שנית? או שתצליחי לצאת ממנו בכלל?
  הכול מתחיל ונגמר בך. את לא לוזרית, את לא בובה על חוטים ואף אחד לא יכול לסובב אותך לפי המנגינה שלו. את בן אדם עצמאי עם דעות חדות וראש על הכתפיים ואת חייבת להבין שאת לא יכולה לתת לאף אחד להרהר על העובדה הזו. he doesnt fucking own you.

  אהבתי

  • תוכיחי לעצמך מה את שווה וכמה את שווה וחזקה יותר מכל כוח פיזי אפשרי שיש. החוזקה שלך היא נפשית וזו החוזקה הכי טובה שיכולה להיות לבן אדם. לכל בן אדם יש את אותה החוזקה ברגע שהוא נותן לה מקום, לא משנה כמה חלש הוא הרגיש לפני כמה רגעים. תאמצי את החוזקה שטמויה בך.
   אם אני, זרה מוחלטת, מסוגלת להאמין בך,  למה שאת לא תאמיני מעט בעצמך?
   אני מסכימה עם מי שמעליי, את לא לבד בעסק הזה וזו הסיבה העיקרית שאין לך מה לחשוש מניתוק הקשר שהכרחי למצב כזה. יש לך משפחה, יש לך מסגרת סמכותית שמגנה עלייך ואנשים שיגנו עלייך ואכפת להם ממך אם רק תראי סימן שאת מחפשת עזרה. אם הייתי נקלעת למצב כזה לא היה לי ספק שהייתי מיד מערבת גורם גדול וחזק ממני שמסוגל לפתור את הבעיה מבלי להכניס אותי למצב שיכול לסכן אותי אפילו במעט. גם אם אי פעם הוא נתן לך תחושה שאם תדברי אז הלך עלייך, ההפך הוא הנכון. הלך עליו. הלך על הבחור הכל כך קטן הזה שחשב על הרגע להתעסק איתך ולא לקבל את מה שמגיע לו בחזרה. 
   יש לך את הכוח לבחור אם את תהיי הקורבן שבסיפור או שתהיי הדמות הראשית בחיים שלך.

   אהבתי

   • אני רוצה להוכיח לעצמי שאני חזקה, שאני יכולה לצאת מהמצב הזה. אני רק לא יודעת איך ואני עדיין מנסה להבין מה אני אמורה לעשות בשביל לגרום להכל להסתיים. אני מנסה למצוא את הכוח הנפשי שלי, אבל בינתיים הפחד הוא ששולט בי. 

    אני לא יודעת איך אני יכולה להאמין בעצמי, אני עוד עובדת על זה, כנראה.

    כן? אז למי אני אפנה? למשפחה שלי? לא, אין מצב שאני אדבר איתם על זה. לגורמים בבית הספר שכבר כמה פעמים סיבכו אותי בצרות עוד יותר? למי, לחברים שלי? מה הם יכולים לעשות כבר. אני לא רוצה לערב אף גורם שהוא לא הכרחי כרגע, אני רוצה לצאת מהחרא ששקעתי בו לבד, בזכות עצמי. אני רוצה לסיים את זה ועם המילים שלך אני מאמינה שאני אצליח, אולי. אני אעבוד על זה. אני אגיד לו שנמאס לי מהכל ושאני לא רוצה איתו שום קשר יותר ואני מקווה שזה יעבוד. המילים שלך הכניסו אותי לאיזו פרופורציה, אפילו כשאני עוד לא מוכנה להאמין שאני צריכה להאמין בעצמי ולמצוא כוחות נפשיים שאני לא יודעת אם יש לי אפילו. 

    אני לא רוצה להיות הקורבן, ואת זה אני יודעת בבירור.

    אהבתי

   • תראי, אני לא מכירה את הפרטים בבירור אבל דבר אחד בוודאות אני יכולה להגיד לך והוא שאת נותנת לבן אדם הזה יותר מידי קרדיט ולך מעט מידי.
    תזכרי שתמיד יש ברירה. אין לי שום כוונה לשפוט אותך ואני יכולה פחות או יותר להבין על מה את מדברת ולמה קשה לך לעשות את הצעד הזה, אף אחד לא הבטיח שזה הולך להיות קל. אני לא אגיד יותר כי שוב, אני לא יודעת איך זה בדיוק הולך ביניכם. מה את חושבת שהוא הולך לעשות ברגע שתסרבי לו..?
    (את ממש ממש לא חייבת לענות. פשוט יש לי הרבה לענות ואני לא חושבת שזה במקום אם ייצא שאמרתי שטויות שמנותקות מהמציאות שאת עוברת) 

    אהבתי

  • נכון שאין לו כלום חוץ מכוח ביידים, אבל אני מפחדת לסכן את המצב, לצאת פגיעה יותר. ונכון שזה וויתור על העקרונות שלי אבל הכל קורה מנטו פחד. אין לו שום דבר שיכול להחזיק אותי? ועוד איך יש לו, הוא יכול לעשות הכל, כל דבר שהוא רוצה אם אני אעשה משהו שלא מתאים לתנאים שלו. אין שום דבר שמבטיח שלא אכנס לאותו המצב שוב, אבל קודם תני לי לצאת מהמצב שבו אני שקועה בינתיים. 
   נכון שאני בן אדם עצמאי עם דמות וראש על הכתפיים, אבל מה את היית עושה עם היית במצב שאי אפשר לצאת ממנו? שעכשיו את לא השולטת, שאם תעשי צעד לא נכון, משהו מהצד שלו יקרה, והוא יכול לעשות את כל מה שהוא רוצה והוא יכול לשלוט בך איך שהוא רוצה ולשחק בך כמו בשחקן צעצוע. אז נכון שאני לא אמורה להיות בובה על חוטים, אבל איך אני יוצאת מהמצב הזה כשכל תזוזה לא במקום יכולה לגרום לי להיפגע עוד יותר?

   אהבתי

 6. אני לא מבינה את זה 
  את אי היכולות להגיד לא למישהו כזה שרת מודעת לכוונות שלו
  וזה נשמע גם שאת מפחדת ממנו

  אני לא באה לשפוט חלילה
  אבל אל תעשי את זה לעצמך

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s